Future World- One milion years in future
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Future World- One milion years in future

Vydejte se s námi 1 milion let do budoucnosti kde z původního kontinentu je jedna velká pevnina kde žijí poslední dva národy lidské rasy. Chop se svého osudu a přidej se k nám na tomhle dobrodružství.


You are not connected. Please login or register

Bar u postřeleného drona

2 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Bar u postřeleného drona Empty Re: Bar u postřeleného drona Wed Dec 10, 2014 7:41 pm

Jack Anderson

Jack Anderson

*Přijedu a zaparkuji kousek odsud. Přijdu ke dveřím a ty otevřu. Jakmile je pootevřu vedle hlavy na zeď přiletí láhev od piva a rostříští se. Jedna střepina mě trochu pořeže na obličeji. Otřu si krev z tváře a přistoupím blíž k přede mnou se peroucím mužům.* Mohli by jste toho nechat hoši? Přišel jsem se jenom v klidu napít. *Jelikož mně ignorovali vytáhnu z pravého pouzdra zbraň a na pojistce nastavím falešný výstřel. Namířím zbraň do vzduchu a zacpu si levou rukou ucho, zmáčknu spoušť a ohlušující výstřel se rozline po baru. Všichni stichnou a dívají se směrem ke mně. Zvednu levou ruko na které se objeví hologram odznaku vojensého komanda a policie. zasunu zbraň do pouzdra a sednu si ke stolu.* Jedno pivo a steak s pečenými brambory prosím. * po chvilce mi mojí objednávku barman donese a já se pustím do jídla.*

2Bar u postřeleného drona Empty Bar u postřeleného drona Fri Dec 05, 2014 2:47 pm

Admin


Admin

Bar uprostřed obchodní čtvrti.

https://1milioninfuturerpg.forumczech.com

Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru